Amišų baldai ir misijos baldų stilius

Amišų baldai išsiskiria paprastumu ir švariomis linijomis, taip pat tuo, kad juose nėra puošybos elementų. Šis misijos stiliaus baldai Amerikoje rankomis gaminami jau šimtus metų ir yra sukurti taip, kad būtų funkcionalūs, be nereikalingų dekoracijų. Amišų baldams būdingas misionierių baldų stilius, kurį gamina tokios kompanijos kaip Simply Amish, Stickley ir kitos.

„Simply Amish” yra Ilinojaus valstijoje įsikūrusi baldų bendrovė. Ji veikia kaip platinimo centras kaimyninių amišų bendruomenių nariams, kurie rankomis gamina savo baldus pagal tradicinį dizainą. Meistriškumas perduodamas iš tėvo sūnui, o tradiciniai misijos baldų stiliai ir dizainas išliko iki šių dienų.

Tiesiog amišų ir Stickley baldai

Tiek „Simply Amish”, tiek „Stickley Furniture”, gamindami savo misijos baldus rankomis, naudoja tradicines dailidžių technologijas. Jei būtų elgiamasi kitaip, būtų sumenkintas geras šio amerikietiškų baldų stiliaus vardas ir reputacija. Amišų ir misijos baldų stiliai turi puikią reputaciją visoje JAV. Daugelis juos perka dėl to, kad jie pelnytai laikomi gerai pagamintais, tvirtais, tikrais amerikietiškais baldais.

Ne tik tai, bet ir tai, kad amišų baldai yra vadinamieji ekologiški baldai. Mediena, iš kurios gaminami baldai, užauga ne toliau kaip už 200 mylių nuo daugumos juos gaminančių amišų meistrų. Miškai yra tvarūs, o už kiekvieną nukirstą medį pasodinamas naujas. Daugumoje amišų dirbtuvių naudojami rankiniai, o ne elektriniai įrankiai, o kaip pakavimo medžiagos vengiama naudoti kartoną, plastiką ir polistireną.

Amišai savo baldams gabenti mieliau naudoja arklį ir vežimą, todėl tai yra artimiausi ekologiški, aplinkai nekenksmingi baldai JAV. Tačiau ne tik amišai siūlo misijos stiliaus baldus.

Stickley baldai taip pat siūlo savo misijos stiliaus versiją. Kaip ir amišai, „Stickley” naudoja baltojo ąžuolo ir amerikietiškos vyšnios medieną. Stickley siūlo 12 vyšnių ir 5 ąžuolo apdailos variantų, todėl tikrai rasite apdailą, kuri tiks jūsų namų interjero stiliui. Galite rinktis baldus svetainei, virtuvei, valgomajam ir miegamajam.

Misijos baldų stilius

Misijos baldų stiliaus medžio masyvo valgomojo stalai papuoš bet kurį valgomąjį, nepriklausomai nuo to, ar jie pagaminti iš „Stickley”, ar iš tradicinių amišų šaltinių. Jie gaminami naudojant tikros natūralios medienos jungtis, visiškai nenaudojant varžtų ar vinių.

Jei norite, kad jūsų baldai būtų 100 % pagaminti Amerikoje, naudojant amerikietišką medieną ir priedus, šio tipo misijos baldai puikiai atitinka šiuos reikalavimus. Jų sudėtyje nėra nieko, kas būtų kilę ne iš Amerikos krantų. Kėdės yra tvirtai pagamintos, su tradicinėmis kopėčių atlošo arba verpstės konstrukcijomis. Prie stalų ir kėdžių taip pat galima įsigyti komodų, bufetų ir bufetų.

Tokie pat švarių linijų svetainės baldai. Kėdės ir sofos gali būti aptrauktos įvairiais audiniais arba oda. Porankiai paprastai būna mediniai, taip pat galite įsigyti paprastų, bet patogių meilužių ir sofų-lovų. Taip pat galima įsigyti supamųjų krėslų, rankomis pagamintų iš lenkto hikorio pagal tradicinį dizainą, kurį tikėtumėtės išvysti senųjų pasienio miestelių verandose.

Visa amerikietiška – pagaminta Amerikoje

Viskas, kas susiję su amišų ir misionierių dirbiniais, dvelkia senąja Amerika. Galite įsivaizduoti savo senelius, naudojančius šiuos baldus. Visi jie yra 100 % amerikietiški, pagaminti JAV iš amerikietiškų medžiagų, kuriuos pagamino amerikiečių meistrai ir moterys. Mediena ir apdirbimo kokybė dvelkia Amerika, ir jūs žinote, kad niekas iš šių baldų nėra importuota.

Šiuos amišų baldus gamina žmonės, o ne robotai. Jie pagaminti iš 100 % natūralių medžiagų, nieko sintetinio. Kiekvienas panaudotas medis yra atsodintas. Amerikoje pagaminta ne daugiau nei tai. Galbūt dizainas atrodo paprastas, tačiau misijos stiliaus baldai bus perduodami iš kartos į kartą ir puoselėjami visų, kurie jais naudosis. Be to, jie bus ilgaamžiai. Jie išliks per amžius, o tai daugiau nei galima pasakyti apie daugumą šiandien pasaulyje gaminamų mašininių baldų! Kiekvienas jam išleistas doleris vertas kiekvieno cento.

 

Straipsnio šaltinis: http://EzineArticles.com/7678220

Parašykite komentarą