Mada Paryžius

Paskutinė Philo Oh mados savaitės turo stotelė – Paryžius, o jo užfiksuoti įvaizdžiai niekada nenuvilia. Apžvelgdamas Paryžiaus mados savaitės gatvės stilių, gali tikėtis epinių ne mados podiumo įvaizdžių ir nepaprasto kūrybiškumo akimirkų – maksimalistų, minimalistų ir visų kitų stilių atstovų. Galima sakyti, kad mados mėnesio grandinė geriausius dalykus pasiliko pabaigai! Vienas bendras bruožas tarp šios Paryžiaus parodų lankytojų grupės? Tai polinkis į klasikinį prancūziško merginų stiliaus aksesuarą – foulardą.

Keletas PFW dalyvių – kiekvienas jų turi savo asmeninį stilių – į savo įvaizdį įtraukė šilkinę skarelę. Nesvarbu, kaip jos buvo apsirengusios, ar tai būtų iš berniukų pasiskolintas odinis švarkas, ar karštas rožinis darbo merginos sijonas, visur ant jų buvo užrišta skarelė.

Galbūt mados mėnesiui sakome „au revoir”, bet akivaizdu, kad skraistė čia liks. Pasiimkite vintažinę arba naują ir pamatysite, kad netrūksta būdų, kaip šilkinę skraistę įtraukti į savo ištisus metus trunkantį garderobą. Čia pateikiame žavią šio aksesuaro galimybių demonstraciją pagal Paryžiaus mados savaitės gatvės stilių.

 

Parašykite komentarą