Priežastys, kodėl jūsų įmonei naudinga naudoti maršrutų planavimo programinę įrangą.

Nesvarbu, ar teikiate prekes, ar paslaugas, ar turite savo transporto priemonių parką, ar naudojatės išorinės transporto įmonės paslaugomis, maršrutų optimizavimo programinės įrangos naudojimas turi daug privalumų. Dėl didėjančių apimčių ir augančių klientų lūkesčių rankiniu būdu planuoti labai sunku. Išmanieji maršrutų planavimo programinės įrangos algoritmai sukuria efektyviausius sprendimus, leidžiančius sutaupyti transporto išlaidų. Ir dar daugiau.

Sumažinkite atstumą ir degalų sąnaudas

Bene akivaizdžiausias maršrutų planavimo programinės įrangos privalumas yra tas, kad ji apskaičiuoja maršrutus, siekdama sumažinti nuvažiuotų kilometrų skaičių. Gera maršrutų planavimo programinė įranga gerokai sumažina degalų sąnaudas. Movetex planavimo programinė įranga sutaupo vidutiniškai 10-25 % transporto išlaidų, palyginti su istoriniais rankiniais grafikais.

Taupykite laiką

Maršrutų planavimas, kuris priklauso nuo kai kurių darbuotojų žinių, susijęs su rizika. Leiskite algoritmams atlikti skaičiavimus taip, kad planuotojai galėtų efektyviai panaudoti savo laiką. Planuotojai gali sutelkti dėmesį į išimtis arba palyginti faktiškai nuvažiuotų maršrutų duomenis su suplanuotais maršrutais. Tokiu būdu jie gali padėti koreguoti programinės įrangos parametrus, kad rezultatai būtų dar geresni.

Transporto priemonių parko efektyvumas

Planavimo programinė įranga parenka tik tas transporto priemones, kurių reikia tos dienos pristatymams. Maksimaliai padidindami transporto priemonių užimtumą, galite sutaupyti daug transporto priemonių parko išlaidų. Kadangi vairuotojai taip pat nuvažiuoja mažiau kilometrų, sutaupote techninės priežiūros išlaidų ir prailginate naudojamo parko tarnavimo laiką.

Personalo efektyvumas

Movetex planavimo programinė įranga ne tik užtikrina maksimalų automobilių parko efektyvumą, bet ir optimizuoja personalo planavimą. Atsižvelgdami į teisėtą vairavimo ir poilsio laiką, neįtraukdami neatvykusių darbuotojų, nustatydami darbo valandas pagal pageidavimus ir siųsdami tinkamų įgūdžių turinčius darbuotojus į tinkamas užduotis, taip pat gaunate kaip reikiant įtemptą personalo grafiką.

Pagerinkite klientų aptarnavimą

Ne naujiena, kad klientų lūkesčiai ir reikalavimai tampa vis reiklesni. Planavimo programinė įranga atsižvelgia į visus šių klientų reikalavimus, kad būtų galima dar geriau aptarnauti. Galima tiksliau nustatyti pristatymo terminus ir atidėti užsakymo pabaigos terminą. Tokiu būdu didinamas klientų pasitenkinimas.

Didesnis darbuotojų pasitenkinimas

Ar turite vieną vairuotoją, kuris turi daug ilgesnį maršrutą arba daugiau užsakymų, kuriuos reikia pristatyti, nei kiti jūsų vairuotojai? Tai gali būti efektyvu, tačiau dažnai sukelia nepasitenkinimą. Planavimo programinė įranga leidžia paskirstyti darbo krūvį ir užsakymus vairuotojams ir pasirinkti efektyviausią sprendimą. Juk norite, kad patenkinti darbuotojai būtų jūsų įmonės plakatai, ar ne?

Padidinkite tvarumą
Daugelis įmonių stengiasi vykdyti verslą socialiai atsakingai. Optimizavus maršrutus ir padidinus automobilių parko efektyvumą, drastiškai sumažinamas išmetamo CO2 kiekis. Ar jūsų automobilių parke jau yra elektrinių transporto priemonių? Planuodami maršrutus „Movetex” atsižvelgia į didžiausią nuvažiuojamą atstumą.

Priimkite pagrįstus strateginius sprendimus

Optimizavimo programinė įranga suteikia ne tik veiklos planavimą, bet ir vertingų įžvalgų. Naudojant sugeneruotus sprendimus arba „kas būtų, jeigu būtų” modeliavimą, galima priimti vertingais duomenimis pagrįstus strateginius sprendimus. Apskaičiuokite alternatyvių transporto priemonių įtaką planavimui ir imituokite efektyviausią transporto priemonių parką. Arba palyginkite kliento apyvartą su ribinėmis pristatymo sąnaudomis ir pasirinkite geriausią pristatymo laiką.

Maršrutų planavimo programinė įranga neabejotinai turi daug privalumų, įskaitant didelę investicijų grąžą. Kad klientai būtų patenkinti, jūsų automobilių parko maršrutas turi būti planuojamas ir optimizuojamas taikant geriausius algoritmus, atsižvelgiant į jūsų įmonės KPI ir reikalavimus.

Parašykite komentarą