patarimas perkant auto

Pateikiame išsamų automobilio techninės priežiūros patarimų ir kontrolinių sąrašų sąrašą kiekvienam automobilio savininkui.
Reguliariai apžiūrėkite savo transporto priemonę
Bent kartą per savaitę apeikite savo automobilį. Pasivaikščiojimo metu apžiūrėkite automobilį ir ieškokite kėbulo pažeidimų. Taip pat turėtumėte apžiūrėti padangas, ar jos nėra susidėvėjusios, pradurtos ar įpjautos, ir patikrinti kiekvieną spynelę, langą ir net stoglangį.

Patikrinkite oro filtrą
Daug automobilio problemų kyla, kai oro filtrai užsikemša arba jei jie laisvai priglunda. Oro filtrai sulaiko dulkes, žiedadulkes ir kitus teršalus, kad variklis būtų sveikas. Tačiau kai oro filtras yra nešvarus, jis gali sumažinti oro srautą į variklį ir taip atimti iš jūsų automobilio galią, sumažinti našumą ir degalų sąnaudas. Oro filtrą rekomenduojama keisti kas 12 000 mylių.

Reguliariai tikrinkite padangų slėgį
Padangų slėgis gali turėti įtakos degalų ekonomijai. Jis taip pat turi įtakos komfortui ir valdymui. Jūsų automobilio naudotojo vadove bus nurodytas rekomenduojamas padangų slėgis. Paprastai padangų slėgį reikėtų tikrinti kas savaitę.

Valykite variklio išorę
Automobilio variklio išorę valyti taip pat svarbu, kaip ir automobilio variklio vidų. Netinkamai išvalytas, net ir nedidelės šiukšlės netinkamoje vietoje gali pakenkti jūsų varikliui. Pavyzdžiui, tikrinant stabdžių skystį, į jį gali patekti šiek tiek tepalo. Dėl to gali būti pažeisti stabdžiai. Taigi įsitikinkite, kad stabdžių skysčio lygį tikrinate bent kartą per mėnesį.

Apsaugokite priekinius žibintus
Kartą per mėnesį įjunkite priekinius žibintus, kai pastatysite automobilį priešais lygų paviršių, kad patikrintumėte, ar abu priekiniai žibintai veikia tinkamai ir yra gerai išdėstyti. Vizualiai patikrinkite abu posūkių signalus apeidami aplink automobilį ir pažiūrėkite, ir savo stovėjimo žibintus. Galite net paprašyti draugo atsistoti už automobilio, kol įjungsite stabdžius, kad įsitikintumėte, jog jūsų stabdžių žibintai veikia.

Parašyta pagal svetaine

Parašykite komentarą