SEO įrankiai

Apie SEO

Optimizavimas paieškos sistemoms – tai mokslinės disciplinos ir menas, užtikrinantis, kad jūsų svetainė būtų labai apmokestinta paieškos rezultatų puslapiuose (paieškos sistemose) pagal pateiktą klausimą. Visiškai būtina, o tai yra visiškai naujas gerai žinomas faktas, kad jūsų klientai, kurie labiausiai transformuojasi, yra tie, kurie susiduria su jūsų svetaine pagal įprastą interneto paieškos sistemos klausimą. Nepaisant to, kad jūsų tikslas yra norėti daug lankytojų savo svetainėje ir net tinklaraštyje, jums reikia nepamiršti, kad geriausi žiūrovai paprastai būna organiniai paieškos variklių svetainės lankytojai. SEO grožis yra tas, kad kai jūsų svetainė ir net tinklaraštis gauna naudos, nauda, kurią idėja įsigijo iš paieškos sistemų optimizavimo operacijos, yra gana ilgalaikė. Naudojant reklamą, jums reikia išsaugoti mokėjimą už savo svetainės lankytojus; su paieškos variklių rinkodara, jūs gaunate vis daugiau ir daugiau tikslinio srauto, be to, jis tampa vis pigesnis, nes svetainės padėtis didėja.

Čia taip pat yra SEO PowerSuite: SEO PowerSuite labai pagerins paieškos sistemų optimizavimo funkcijas.

SEO PowerSuite funkcijos

SEO PowerSuite taiko bet kokį keturlypį SEO metodą, todėl jį sudaro keturios unikalios programos: Rank Tracker, Website Auditor, SEO Spyglass ir Link Assistant. Jie pasirinko, kad šis paketas apmokėtų beveik visus ekspertų SEO reikalavimus, tačiau jie taip pat parduoda kiekvieną programinę įrangą atskirai.

Auditas SEO

Website Auditor bus 2-oji sistema, apimanti SEO PowerSuite. Ši programa atlieka išsamų jūsų atitinkamos svetainės informacijos tyrimą, kad sužinotų, kiek ji gali būti palanki paieškos sistemoms. Be kita ko, „Website Auditor” paaiškins apie raktinių frazių paplitimą ir kitą su SEO susijusią informaciją, kuri padės jums optimizuojant puslapį.

Be to, „Website Auditor” atliks lygiai tokį patį dešimties didžiausių konkurentų vertinimą, kad galėtumėte atnaujinti savo svetainės turinio medžiagą kartu su konkurentais SEO srityje. Viena iš daugelio SEO strategijų – tiksliai įvertinti, kodėl ir kaip jūsų konkurentai tinkamai atlieka savo veiklą, po to atlikti lygiai tą patį, tačiau geriau. SEO PowerSuite yra labai naudingas įrankis įgyvendinant tokią SEO strategiją.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie šią veiksmingą audito užklausą, galite apsilankyti šioje konkrečioje Svetainių auditoriaus apžvalgoje, tuo pat metu išlaikydami sutelktą išsamią disfunkciją.

Trečiasis veiksnys, susijęs su SEO PowerSuite

Kita SEO PowerSuite dalis iš tikrųjų yra SEO Spyglass. Ši konkreti kompiuterinė programinė įranga gali atlikti stiprų vertinimą, susijusį su tuo, kaip veiksmingai paieškos sistemose veikia konkurentai. SEO paslaugos  Spyglass greitai supras, kiek atgalinių nuorodų pateikia kiekvienas konkurentas, kad svetainių interneto adresas į dabartinį konkurentą, be to, svarbiausia, kokį tiksliai inkaro tekstą naudoja šios atgalinės nuorodos. Tikrasis nuorodos inkaro tekstas – tai tik žodžiai ir frazės, iš kurių sudaryta nuoroda. Anchortekstas yra labai svarbus tiriant serp optimizaciją, nes Google ir kitos paieškos sistemos naudoja anchor tekstą, kad nuspręstų, apie ką tiksliai yra tikslinis puslapis. Štai kodėl nuorodos, kurių inkaro tekstas yra „spustelėkite čia”, nebus tokios naudingos, nes tos, kurios turi tiesiogiai tinkamą inkaro tekstą. SEO Spyglass suteiks jums visą šią informaciją apie jūsų konkurentus ir dar daugiau. Taip suprasite, ką konkrečiai daryti, kad prisijungtumėte ir pralenktumėte savo dabartinius interneto oponentus.

 

 

Parašykite komentarą