Eteriniai aliejai ir jūsų žirgas

Šiandien aptarsiu eterinių aliejų naudojimą ir kaip jie tinka naudoti su žirgais; panagrinėsime jų istoriją, sužinosime, kaip jus galėjo suklaidinti kai kuri informacija apie saugų jų naudojimą ir net kaip jie veikia.

aliejai

Eteriniai aliejai naudojami jau šimtus metų, o šiuolaikiniame pasaulyje vis daugiau žmonių pradeda juos naudoti sau ir savo gyvūnams, ypač žirgams.

Šių įvairių aliejų naudojimas žirgų pramonėje turi šiek tiek ribotą istorinį laikotarpį, nes jie pradėti naudoti tik per pastaruosius kelerius metus. Būtent eterinių aliejų naudojimo pripažinimas leido pasiekti daug naujos pažangos konkrečiuose arklių naudojimo protokoluose. Jau daugiau nei trejus metus naudojame savo patentuotus eterinių aliejų mišinius, kurie mums leido geriau suprasti, į ką atkreipti dėmesį ir kaip susieti su konkrečiais žirgo poreikiais.

Grįžtant prie eterinių aliejų; kiekviename aliejuje yra šimtai junginių, kurie, kaip nustatyta, yra naudingi įvairiais būdais, padedantys spręsti konkrečias problemas. Žmonės klausia: „Ką padės tam tikras eterinis aliejus?”; teisingiausias klausimas turėtų būti: „Ką norite, kad eterinis aliejus padarytų?”. Tiesa ta, kad eterinis aliejus gali skirtingai veikti ir dažnai skirtingai veikia kiekvieną žmogų ar gyvūną, kuriam jis yra skiriamas. Būtent šioje vietoje turite išmokti pasitikėti savo arba gyvūno organizmo reakcija į pateiktą aliejų. Svarbu suprasti, kad kiekvienas atskiras aliejus yra junginių mišinys ir tas pats aliejus niekada nėra vienas organinis junginys. Atminkite, kad yra senas posakis: „Nosis žino”.

Taigi dabar, kai šiek tiek aptarėme, kaip žmonės ir gyvūnai reaguoja į šių aliejų naudojimą, pažvelkime, kaip jie iš tikrųjų veikia. Kaip jau žinome, eteriniai aliejai yra sudaryti iš daugybės skirtingų junginių viename aliejuje, o mūsų ir gyvūnų organizmai turi lyginamųjų junginių, kurie leidžia jiems sąveikauti su septyniomis pagrindinėmis organų sistemomis, tokiomis kaip; limfinė sistema, nervų sistema, virškinimo sistema ir pan. Tai reiškia, kad reikia analizuoti problemos šaknį ir ieškoti, ką galima padaryti, kad ji būtų pašalinta, o ne sutelkti dėmesį į patį problemos simptomą. Jei sutelksite dėmesį į rūpinimąsi tik vienu simptomu, niekada nesirūpinsite problemos šaknimi; vienintelis rezultatas, kurio sulauksite, bus papildomi simptomai. Yra žinoma, kad eteriniai aliejai gali gydyti ir fizinę, ir emocinę bet kokios iškilusios problemos pusę.

Nuolat pabrėžiame, kad dirbant su žirgais ir supažindinant juos su eterinių aliejų naudojimu, visada reikia naudoti aromaterapiją, o ne bet kokį kitą metodą. Tokio būdo laikomės dėl to, kad kai kurių eterinių aliejų negalima virškinti, todėl visada geriau būti pernelyg atsargiems ir nesukelti problemų. Antroji priežastis, dėl kurios pabrėžiame šį metodą, yra ta, kad daugelis aliejų visu savo stiprumu gali pakenkti žirgo odai, nes jų oda yra jautresnė už žmogaus odą. Norint saugiai naudoti eterinį aliejų, kuris naudojamas vietiškai, žirgai turi būti praskiesti aliejų tik iki 2,5 % fakto, kad jame būtų tikro aliejaus arba aliejų mišinio; tai reiškia, kad „nešiklio” aliejaus turi būti 97,5 %. Mūsų naudojami patentuoti eterinių aliejų mišiniai yra praskiesti iki 2,5 % ir juos saugu naudoti tiek vietiškai, tiek aromaterapijoje.

Parašykite komentarą