Kur yra aliuminio miltelių?

Nedaug žmonių supranta, kokie svarbūs yra aliuminio milteliai. Juk aliuminis yra vienas universaliausių metalų pasaulyje. Dauguma pramonės šakų naudoja šį nebrangų ir lengvą metalą.

Ar žinojote, kad aliuminis taip pat turi keletą sveikatai naudingų savybių? Tai nereiškia, kad galite jį nuolat valgyti ar įtraukti į savo mitybos racioną. Tačiau tai labiau susiję su tuo, kad daugelis įmonių renkasi aliuminio foliją kaip pakuotės dalį.

Kaip ir daugelis kitų metalų, aliuminis yra būtinas organizmui, jei jų yra nedidelis kiekis. Dažniausias aliuminio šaltinis yra vandenyje, kurį jūsų inkstai perdirba ir greitai išskiria.Kodėl yra aliuminis?

Aliuminis yra vienas iš labiausiai paplitusių metalų. O aliuminio miltelių gamybos procesas vyksta išgaunant skystą aliuminį aukšto slėgio srove. Tada jie surinks lašelius ir sugrupuos juos pagal dydį ir rūšį.

Galite rasti miltelių nuo 5 mikronų iki 1000 mikronų, tačiau dažniausiai pasitaikantis dydis yra nuo 6 iki 35 mikronų. Kiekviena klasė ir dydis skirti skirtingiems pramonės poreikiams tenkinti. Pavyzdžiui, lakūs maži milteliai yra populiaresni kaip sprogmenų ir fejerverkų sudedamoji dalis.

Gamintojai kuria naujas technologijas ir metodus, kad sukurtų geriausius lašelius. Jie stengiasi sukurti geriausius aliuminio miltelius, atitinkančius įvairius reikalavimus. Tai apima dydžių, svorio skirtumus ir galimybę iš jų sukurti naują metalą.

Pramonė, naudojanti aliuminio miltelius

Supratę, kaip sukurti aliuminio pudrą, turite žinoti, kokios pramonės šakos ją naudoja. Automobilių ir statybos pramonė yra populiariausios pramonės šakos, kurios savo darbuose naudoja aliuminio miltelius.

Tam tikra prasme tai tiesa, nes abi pramonės šakos daugiausia naudoja aliuminį. Šį metalą galite rasti kaip automobilių dalių dangą. O aliuminio granulės taip pat yra mišinio, skirto lengvam betonui gaminti, dalis.

Kitos pramonės šakos, kurios taip pat naudoja aliuminį savo gaminiuose, yra kosmetikos, liejininkystės, suvirinimo ir dažiklių pramonė. Naudojant aliuminį dažų mišinyje galima pridėti blizgesio ir paryškinti spalvas. Be to, šis metalas prideda apsaugos nuo korozijos ir temperatūros.

Sienų dažai nėra vienintelis gaminys, kuriame aliuminis naudojamas kaip dažų mišinys. Poligrafijos ir kosmetikos pramonė taip pat naudoja aliuminio savybes savo gaminiuose. Kaip ir dažyboje, abiejose pramonės šakose aliuminis naudojamas spalvoms išryškinti. Žinoma, kosmetikoje jo naudojamas daug mažesnis kiekis nei spaudos dažuose.

Dabar žinote, kodėl daug lengviau paminėti pramonės šakas ir gaminius, kuriuose yra aliuminio miltelių metalų, nei tuos, kuriuose jų nėra. Šis metalas yra ne tik lengvas, bet ir labai universalus. Jį galite rasti kaip dažų ir betono mišinį. Be to, jo galima įsigyti folijos pavidalu, skirtos jūsų maistui ir vaistams.

Tačiau ilgas aliuminio poveikis nebus naudingas jūsų sveikatai. Turite būti atsargūs dirbdami su mažomis granulėmis dėl jų lakumo. Todėl įsitikinkite, kad dirbate tik su tais pardavėjais, kurie laikosi sveikatos ir saugos reikalavimų, taikomų aliuminio granulėms.

Parašykite komentarą